Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2

Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 онлайн українською дивитися постер

Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2

Назва: Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 / Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Дейв Грін
Актори: Меган Фокс, Стівен Амелл
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Перша частина екранізації культового коміксу 80-х отримала визнання у глядацької аудиторії. Ще під час прокату першого фільму було оголошено про роботу над сиквелом проекту.

У першій частині головним героям вдалося врятувати Нью-Йорк від злого майстра Шредера. Тепер черепашки повертаються в світ, щоб продовжити боротися зі злом. Але цього разу злі сили зібрали все, що могли і перемогти лиходіїв буде дуже і дуже важко. Але черепашки готові до цього. Запрошуємо дивитися Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Події кінострічки розгортаються в Нью-Йорку. Жителі міста знову опиняються в жалюгідному становищі з вини лиходія Шредера. Цього разу негативному персонажу вдається підпорядкувати собі головні організаційні структури міста. Завдяки підтримці носорога Рокстеді і кабана Бібопа лиходій контролює виконавчу і правову владу. «Велике яблуко» занурюється в хаос, на вулицях свавілля, людей охоплює паніка. Прості смертні не в силах протистояти громилі і з жахом спостерігають за безкарним насильством. Тільки безстрашні герої, які володіють надздібностями, можуть врятувати зневірених нью-йоркців.

Непереможна четвірка, яка проживає в міській каналізації, набирається сил і готується до бою. Мікеланджело, Рафаель, Леонардо і Донателло щодня тренуються під керівництвом Сплінтера. Вони досконало опановують різного роду бойові мистецтва і стають неймовірно сильними.

Дізнавшись, у що перетворився їхнє улюблене місто, зелені силачі беруться за справу і залишають свій притулок. Мутанти мають намір повернути людям мирне життя, але для цього героям доведеться зіткнутися з аморальними противниками. Їм на допомогу приходить смілива журналістка Ейпріл О’Ніл. Дівчина виступає в ролі хронікера і учасниці всіх подій. Вона готова ризикувати життям заради гарного репортажу і підтримувати відважних рятувальників. Фільм Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 3
 

Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2 (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...