Перший месник: Протистояння

Перший месник: Протистояння онлайн українською дивитися постер

Перший месник: Протистояння

Назва: Перший месник: Протистояння / Captain America: Civil War
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Ентоні Руссо, Джо Руссо
Актори: Кріс Еванс, Роберт Дауні мол. та ін.
Тривалість: 02:28:00

Короткий опис: В основі сценарію фантастичного екшену «Перший месник: Протистояння» лежать події, описані в коміксі. Cюжет нової картини зосереджений на протистоянні двох відомих Месників – Капітана Америки і Залізної людини. До розбіжностей призводить закон, який регулює діяльність осіб, які володіють суперздібностями.

Згідно з міждержавним актом, кожен з них зобов’язаний відкрити своє обличчя, пройти реєстрацію і навчання в спецустанові, а потім почати працювати на уряд. Відтепер найсильніші жителі планети можуть користуватися особливими можливостями тільки з дозволу влади. Втручання політиків у життя супергероїв призводить до драматичних подій і ділить союзників на два табори. Дипломати розв’язують громадянську війну, внаслідок чого друзі стають непримиренними ворогами. Запрошуємо дивитися Перший месник: Протистояння онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Уряд США має намір змусити всіх супергероїв працювати на спецслужби країни. Для цього влада створила «Акт про реєстрацію супергероїв», який вимагає від супергероїв розкрити свої особистості. Месники під управлінням Капітана Америка – бачать в цьому законі порушення. Стів збирає однодумців і відкрито повстає проти влади країни.

У той же час Тоні Старк, відомий як Залізна Людина, виступає на підтримку Акту. На його боці теж є його прибічники. Месники розкололися, що призводить до громадянської війни. Поки Роджерс і Старк сперечалися між собою, над ними нависла зовсім інша зловісна сила – Барон Земо. Головний лиходій тільки і чекає, коли друзі посваряться остаточно і він зможе здійснити свою задумку. Фільм Перший месник: Протистояння онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Перший месник: Протистояння (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...

1234
2016-05-20 17:16:51
Ненавиджу реламму!!!!
денис
2018-02-12 12:53:40
кращий фільм марвел