Перший месник

Перший месник постер

Перший месник

Назва: Перший месник / Captain America: The First Avenger
Рік: 2011
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джо Джонстон
Актори: Кріс Еванс, Томмі Лі Джонс, Хьюго Вівінг, Домінік Купер та ін.
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Друга світова війна, всі стають на захист Батьківщини. Не може залишитися осторонь і Стів Роджерс. Але його не беруть в армію через стан здоров’я. Проте наш головний герой не відступає і умудряється потрапити в спеціальну програму по «вирощуванню» супер-солдатів.

В основі підготовки стоїть використання неймовірної сироватки і унікальне опромінення в секретній лабораторії, які зроблять будь-кого потужним бойовим механізмом для військових дій. Стів готовий до роботи. Тепер у нього псевдонім «Капітан Америка» і у нього термінове і важливе завдання з виявлення та знищення терористів, мета яких за допомогою новітньої зброї заволодіти світом. Запрошуємо дивитися Перший месник онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Стів Роджерс, головний герой фільму – хворобливий молодий чоловік, який народився і ріс у бідності в часи Великої Депресії. Коли почалася Друга світова війна, Стів вирішив відправитися на поля битв, але був визнаний непридатним до несення служби за станом здоров’я. Зовсім випадково Роджерс потрапляє в поле зору генерала Честера Філліпса, що займається розробками секретного науково-дослідного проекту. Дізнавшись про те, що хлопець переживає через свій фізичний стан, Філліпс запропонував йому взяти участь в експерименті, який, як з’ясується незабаром, повністю переверне його життя.

Екранізація коміксів видавництва Marvel Comics про супергероя Капітана Америка, який допомагає американським військовим в різних військових операціях. Персонаж вперше з’явився в 1940 році і був дуже популярний в 1940-1950-її роки. Серія коміксів про пригоди цього супергероя породила цілий ряд екранізацій. Друге життя герою дали комікси про пригоди команди Месників, в яку Капітан Америка увійшов разом з іншими легендарними героями коміксів. Фільм Перший месник онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Перший месник (2011) онлайн українською


загрузка...