Перевізник: Спадщина

Перевізник: Спадок онлайн українською дивитися постер

Перевізник: Спадок

Назва: Перевізник: Спадщина / The Transporter Refueled
Рік: 2015
Жанр: Бойовик
Режисер: Каміль Деламарр
Актори: Ед Скрейн, Лоан Шабаноль, Ленн Кудрявіцкі та ін.
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Продовження гучного блокбастера про людину, яка може перевезти все. Правда, головна зірка трилогії, Джейсон Стетгем, цього разу не увійшов до акторського складу.

Фільм розповідає про чергові пригоди неповторного Френка Мартіна. Колись він служив у спецназі, але вже давно працює так званим перевізником. Тобто він доставляє вантажі з точки “А” в точку “Б”. Послуги Френка коштують недешево, але замовники готові платити. Адже Мартін є чудовим професіоналом. Він ніколи не ставить зайвих питань, не цікавиться вмістом вантажу і робить все можливе, щоб виконати умови договору. Запрошуємо дивитися Перевізник: Спадщина онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис: Цього разу події розгортатимуться на території США, але клієнтами перевізника стануть люди з могутньої російської мафії. З самого початку все піде не так, як планувалося, і Френк перетвориться на небезпечного свідка, якого потрібно прибрати з дороги. Зрозуміло, герой вміє постояти за себе, але вся справа ускладнюється тим, що росіяни взяли в заручники його батька. Чи вдасться Мартіну розвернути ситуацію і змусити противника грати за своїми правилами? Фільм Перевізник 4: Спадщина онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Перевізник 4: Спадщина (2015) онлайн українською


загрузка...