Перестрілка

Фільм Перестрілка (2016) онлайн дивитися українською

Перестрілка

Назва: Перестрілка / Free Fire
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Бен Вітлі
Актори: Брі Ларсон, Шарлто Коплі, Армі Гаммер, Кілліан Мерфі
Тривалість: 01:30:00

Короткий опис: Бостон, 1978 рік. Жюстін виступає посередником на угоді між двома ірландським торговцями зброєю. У якийсь момент діалог переростає у конфлікт. Угода швидко переростає у криваву бійню і дівчина на лихо опиняється втягнута у цю криваву гру на виживання.

Культовий британський режисер Бен Вітлі в комедійному бойовику зібрав значний «арсенал» в особах оскароносної Брі Ларсон і Кілліана Мерфі у головних ролях, а також продюсера Мартіна Скорсезе. Це дотепне зізнання в любові до ретро-бойовиків, зняте Вітлі за власним сценарієм. Запрошуємо дивитися фільм Перестрілка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
1978 рік. Бостон. Маленька компанія відправляється на важливу і небезпечну операцію з продажу зброї на один з покинутих заводів на околиці міста. На кону стоять великі гроші, а кожен при собі має надійного і вірного друга ім’я якому – револьвер. Здавалося б ніщо не може порушити угоду, але банальна помилка при оформленні замовлення призводить до серйозних проблем між продавцями і покупцями.

Словами справі не допоможеш тому в будівлі починається перестрілка. Чим більше зброї, тим більший хаос. І ось вже кожен за себе, відстрілюється за міцним захистом. Усі хочуть отримати валізу з грошима, але зробити це під зливою з куль зовсім непросто. Куля у ногу, плече чи навіть у голову не зупиняє героїв від спраги наживи, але хто ж отримає головний приз – життя і заповітну валізу з грошима? Фільм Перестрілка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Перестрілка (2016) онлайн дивитися


загрузка...