Падіння Лондона

Падіння Лондону онлайн українською дивитися постер

Падіння Лондона

Назва: Падіння Лондона / London Has Fallen
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Бабак Наджафі
Актори: Джерард Батлер, Морган Фріман, Аарон Екхарт та ін.
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Яка трагедія може зібрати в одному місці максимально можливу кількість особливо важливих персон? Створений в жанрі кримінального бойовика фільм «Падіння Лондона» пропонує свою відповідь на це питання.

Сюжет картини побудований навколо дивної і раптової загибелі британського прем’єр-міністра, що спричинило у світовій політиці стан хаосу. На церемонію прощання з високопоставленим чиновником згідно з вимогами дипломатичного протоколу мають прибути перші особи держав та інші не менш значущі персони. І цей збіг обставин просто не може залишитися непоміченим тими, хто веде свою боротьбу за вплив на долю цивілізованого світу. Запрошуємо дивитися Падіння Лондона онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Мирна церемонія прощання загрожує стати наймасштабнішою пасткою, у яку ось-ось попадуться глави держав та їхні представники. Але планам терористів не судилося збутися повною мірою, адже ситуацію готові взяти у свої руки ті, хто звик щодня ризикувати своїм життям – чарівний агент МІ-6, суворий співробітник американських спецслужб Майк Беннінґ і Бенджамін Ешер, президент однієї з найбільш могутніх західних держав.

Чи зможуть троє протистояти терористичній атаці, що загрожує раз і назавжди змінити давно усталений світовий порядок? У продовженні гучного блокбастера герої будуть знову доводити свій професіоналізм, виступивши в ролі справжньої команди рятувальників, здатних дати відсіч будь-кому. І навіть опинившись у розгромленому місті, яке втратило свій історичний вигляд, вони зуміють знайти вихід з майже безнадійній ситуації. Фільм Падіння Лондона онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Падіння Лондона (2016) онлайн дивитись


загрузка...