Останнє Королівство

Останнє Королівство онлайн українською дивитися

Останнє Королівство

Назва: Останнє Королівство / The Last Kingdom
Рік: 2015-…
Сезон: 1, 2
Жанр: Історичний, Бойовик
Режисер: Пітер Гоар та ін.
Актори: Александер Дреймон, Єн Гарт, Дейвід Доусон та ін.
Тривалість: ~ 01:00:00
Мова: Українська

Короткий опис: Англійці та данці (вікінги) зіткнулися в жорсткій боротьбі. Головний герой – Утред – хлопець, якого виховали вікінги, хоча в його крові англійське коріння. Утред опиняється в числі армії вікінгів. Основна мета виступити проти британського короля.

Таємниця походження Утреда незабаром стає відома, що стає справжнім потрясінням для молодого воїна. Належить зробити нелегкий вибір. Запрошуємо на перегляд серіалу Останнє Королівство онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Історичний серіал «Останнє Королівство» розповідає про події, що відбуваються у IX столітті (872 рік). Для Англії цей непростий час: велика частина держави знаходиться під владою вікінгів. Єдині, хто протистоїть їм – королівство Вессекс, яким мудро править Альфред Великий.

У центрі розповіді доля Ухтреда. Син саксонського дворянина, вкрадений і вихований вікінгами, відданий сім’ї, але і піти проти рідної країни не може. Яким же буде його вибір?

Творці не стали робити ставку лише на захопливі батальні епізоди. У своєму творінні вони зачіпають вічні моральні та етичні питання, які не підвладні часу. Серіал Останнє Королівство онлайн українською можна дивитися усі серії, сезони торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Останнє Королівство 1 сезон онлайн українською


 

Останнє Королівство 2 сезон онлайн українською


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (6: 4.50)
Loading...