Останній рубіж

Фільм Останній рубіж (2013) онлайн дивитися українською

Останній рубіж

Назва: Останній рубіж / Homefront
Рік: 2013
Жанр: Бойовик
Режисер: Ґері Фледер
Актори: Джейсон Стетгем, Джеймс Франко, Ізабела Відовіч
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Гостросюжетний бойовик «Останній рубіж» знятий за мотивами роману Чака Лоґана. Колишній співробітник відділу по боротьбі з наркотиками змушений знову згадати про ті часи, коли він захищав закон.

Недавно овдовілий Філ Брокер залишився з 9-річною дочкою Медді на руках. Заради дівчинки він вирішує залишити свою неспокійну роботу. Ось уже два роки вийшовши у відставку, офіцер живе в тихому на вигляд містечку. Однак минуле наздоганяє його тут. Бажання захистити дочку, у якої в школі виникли проблеми, призводить до зіткнення, у результаті якого на слід Брокера виходять його давні вороги – банда наркоторговців. Запрошуємо дивитися Останній рубіж онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Філ Брокер досить довго працював у відділі по боротьбі з наркотиками, але вирішив відійти від справ. Він – самотній батько, який захотів все почати заново і переїхав разом з дочкою на нове місце. Містечко, яке Філ обрав для нової сторінки свого життя, на перший погляд здається ідеальним: затишні будинки, прогулянки на конях, мальовниче озеро – справжній рай для маленької сім’ї. Тільки ось у дійсності все виявилося зовсім не так, як виглядало.

Першим тривожним дзвінком став конфлікт, у якому опинилася замішана дочка Філа: у відповідь на домагання місцевих хуліганів вона застосувала прийоми самооборони, яким її навчив батько. Після цього батьки «постраждалих», розлючені поведінкою новенької, вирішили придивитися до Філа. Незабаром з’ясувалося, що гіршого місця для нового початку колишній агент відділу по боротьбі з наркотиками не міг знайти: тут потай діє ціла наркотична лабораторія, і коли місцевий кримінальний авторитет дізнається про минуле нового мешканця, Філ і його донька опиняються в небезпеці. Фільм Останній рубіж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Останній рубіж (2013) онлайн дивитися


загрузка...