Останній мисливець на відьом

Останній мисливець на відьом онлайн українською дивитися постер

Останній мисливець на відьом

Назва: Останній мисливець на відьом / The Last Witch Hunter
Рік: 2015
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Брек Ейнсер
Актори: Він Дізель, Роуз Леслі, Елайджа Вуд
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Боротьба безсмертних воїнів з клану Мисливців за чаклунами і чарівниками має багатовікову історію, і до недавнього часу сили добра і зла знаходилися в рівновазі. Але поступово чисельність мисливців знижувалася, і відьми зуміли сповна відіграти втрачені колись позиції. Ще трохи – і зло поглине цей світ.

Мисливцеві одинаку не вдається самостійно приборкати відьомський шабаш. Несподівано він знаходить союзника в стані ворога – юна чаклунка Хлоя готова боротися зі злом разом з ним. Об’єднавши зусилля, вони здатні подолати всі перешкоди. Але чи вистачить новоявленим союзникам мудрості для того, щоб забути про ненависть, яка століттями розділяла два могутніх клани? Запрошуємо дивитися Останній мисливець на відьом онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Колдер – незвичайна людина, він мисливець за відьмами і живе вже багато століть, щоб вбивати тих, хто небезпечний для людства. Раніше таких мисливців було багато, але тепер залишився тільки він один. За стільки століть він втомився від своєї місії, але вибору у нього немає, це його покликання. І ось Колдер дізнається, що в Нью-Йорку збирається шабаш відьом і такої кількості чаклунок одразу він ще не зустрічав. А ще в руках у цих відьом виявився могутній артефакт, який здатний навести чуму на місто, а потім і на все людство.

Колдер швидко розуміє, що йому одному не впоратися. Єдина, хто може допомогти, це юна відьма Хлоя, але чи погодиться мисливець на такий союз, з тим, кого вбиває заради людства? Фільм Останній мисливець на відьом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Останній мисливець на відьом (2015) онлайн дивитись


загрузка...