Останній легіон

Фільм Останній легіон (2007) онлайн дивитися українською

Останній легіон

Назва: Останній легіон / The Last Legion
Рік: 2007
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Даґ Лефтер
Актори: Колін Ферт, Бен Кінґслі
Тривалість: 01:42:00

Опис: Пригодницький фільм «Останній легіон» переміщує нас у 476 рік нашої ери. Близький розвал Римської Імперії. Цезарі виявилися позбавленими всякого авторитету влади. Ромулус Августус – 12-річний спадкоємець трону, який правив лише один день, і його вчитель і наставник Амвросій були кинуті до в’язниці, яка знаходилася на острові Капрі.

У підземеллі до Августуса в руки потрапляє меч, посланий із Небес, яким здатний оволодіти лише той, хто призначений правити. Цей меч колись давно належав його предку – Юлію Цезарю. І в цій запеклій ситуації у них виявився єдиний шанс на порятунок, і ім’я цього шансу – Дев’ятий легіон.

Вони єдині, хто залишилися вірні Римській Імперії. Амвросій допомагає Ромулусу втекти з в’язниці і острова. Тепер на юнака чекає небезпечна подорож до самої Британії, щоб на чолі легіону виправити ситуацію. 12-річному імператору належить відновити Римську Імперію і повернути колишню повагу і статус династії Цезарів. Фільм Останній легіон онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Останній легіон (2007) онлайн українською


загрузка...