Оселя зла 6: Фінальна битва

Оселя зла 6: Фінальна битва онлайн

Оселя зла 6: Фінальна битва

Назва: Оселя зла: Фінальна битва / Resident Evil: The Final Chapter
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Пол У. С. Андерсон
Актори: Мілла Йовович, Рубі Роуз
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Остання частина серії під назвою «Оселя зла: Фінальна битва». Фантастичний трилер продовжує сюжет попередньої частини – «Відплата». Щоб дати людству шанс на порятунок, Еліс повинна повернутися туди, де все колись почалося, де таємничий вірус вирвався на свободу – у місто Ракун-Сіті.

У героїні дуже мало часу на те, щоб встигнути дати відсіч корпорації «Амбрелла», яка вже готова знищити всіх, хто вцілів. Разом зі старими друзями та несподіваними союзниками Еліс повинна буде вступити в бій з ордами зомбі і новими монстрами-мутантами. На кону майбутнє цивілізації. Запрошуємо дивитися Оселя зла: Фінальна битва онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Світ знаходиться на межі зникнення. Еліс вірить, що зможе врятувати світ, вона дійсно стала останньою надією людства. Цього разу дівчині потрібно буде протистояти корпорації «Амбрелла». Допомагати їй в цьому будуть всі ті ж Валентайн, Вонґ, Беккі, Кеннеді і Вескер. Останній зрадив її у Вашингтоні, а тому, щоб розібратися в події, Еліс потрібно повернутися туди, звідки все і почалося. Курс на Ракун Сіті.

«Амбрелла» все більше набирає обертів, щоб зруйнувати життя тих, хто вистояв в апокаліптичному світі. Дорогою компанія героїв об’єдналася з Кей-Березнем, Крісом і Клер, які раніше були в полоні. Бій з корпорацією приводить старих друзів у будинок Оузвела Спенсера. Червона королева готова реалізувати свій підступний план. Але чи зможе Еліс зупинити цю рішучу злодійку? Фільм Оселя зла 6: Фінальна битва онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Оселя зла 6: Фінальна битва (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...