Одинак

Фільм Одинак (2003) онлайн дивитися українською

Одинак

Назва: Одинак / A Man Apart
Рік: 2003
Жанр: Бойовик
Режисер: Ф. Ґері Ґрей
Актори: Він Дізель, Лоренц Тейт
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Фільм «Одинак» – американо-німецький бойовик 2003 року, знятий режисером Феліксом Ґері Ґреєм. Головні ролі виконали Він Дізель, Лоренц Тейт і Тімоті Оліфант.

Поліцейський Шон Веттер разом з вірним помічником, напарником Дімітріусом Гіксом, бореться з латиноамериканськими наркоділками. Їм вдається взяти «вершину айсберга» – наркобарона Ріко Мендеса. Здавалося б все скінчено, головний злочинець заарештований і поміщений у в’язницю, але трапляється непередбачене – дружину Веттера вбивають. Запрошуємо дивитися фільм Одинак онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Шон Веттер разом зі своїми колегами зі спеціального відділу по боротьбі з наркотиками завершує великомасштабну операцію: їм вдалося відправити за ґрати Мемо Луссеро – найвпливовішого злочинця Мексики.

У його колишніх володіннях починається перерозподіл влади, і краще за інших у цій справі процвітає якийсь Дьябло. Саме він, на думку Шона, незабаром і стає замовником вбивства дружини Веттера. Поліцейський не церемониться з одним з підозрюваних, за що і позбавляється значка, що не заважає йому продовжити полювання за головним ворогом.

Як не дивно, саме Луссеро готовий надати Шон допомогу. Мемо має свої рахунки з Дьябло, як особисті, так і професійні. До того ж за сприяння на нього чекають деякі поблажки в тюрмі.

Піднімаючись сходами кримінального світу, Веттер добирається до кривдника і усуває його. Але Луссеро не такий простий, як здавалося. Він підтасував дані на догоду собі і використовує першу ж можливість для втечі. Але Шон не спустить йому цього з рук. Фільм Одинак онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Одинак (2003) онлайн дивитися українською

Player #1


Player #2
загрузка...