Нова поліцейська історія

Фільм Нова поліцейська історія (2004) онлайн українською дивитися

Нова поліцейська історія

Назва: Нова поліцейська історія / New Police Story
Рік: 2004
Жанр: Бойовик
Режисер: Бенні Чан
Актори: Джекі Чан, Ніколас Це
Тривалість: 02:03:00

Опис: Фільм «Нова поліцейська історія» знято в кращих традиціях бойовиків із Джекі Чаном.
У Гонконзі орудує група злочинців, прозваних «Бандою п’ятьох». Вони здійснюють свої нальоти в розмальованих масках, діють відчайдушно і, здається, не знають страху.

Командир оперативної групи інспектор Чан Гвоквін робить публічну заяву, розтиражовану в ЗМІ, про те, що він і його відділ зможуть зупинити зграю. Усі сили поліції кидають на цю справу, і коли Чан виходить на слід банди, виявляється, що злочинці спеціально заманили його в пастку. Не чекаючи засідки, поліцейські на чолі з Гвоквіном не мають жодних шансів на виживання. На очах інспектора його людей жорстоко і цинічно вбивають. Йому ж залишають життя, щоб змусити мучитися, оплакуючи колег і звинувачуючи себе в їхній загибелі.

На рік Чан випадає з роботи, занурившись у депресію і запій. А ось «Банда п’ятьох» і не думає зупинятися. Для їхнього затримання збирається нова група. Напарник Чана пробуджує в легендарного командира залишки самовладання і змушує вийти на стежку війни з тими, хто зламав його життя. Фільм Нова поліцейська історія онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Нова поліцейська історія (2004) онлайн українською


загрузка...