Нова Людина-павук: Висока напруга

Нова Людина-павук: Висока напруга постер

Нова Людина-павук: Висока напруга

Назва: Нова Людина-павук: Висока напруга / The Amazing Spider-Man 2
Рік: 2014
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Марк Вебб
Актори: Ендрю Гарфілд, Емма Стоун, Джеймі Фокс, Пол Джаматті та ін.
Тривалість: 02:22:00

Короткий опис: Сиквел блокбастера «Нова Людина- павук», кінокартина з супергеройському серії про пригоди знаменитого персонажа коміксів студії Марвел. У Пітера Паркера, головного героя цього пригодницького бойовика, життя не з легких – постійно потрібно боротися з усякого роду злочинцями, а тут ще особисте життя в особі Ґвен Стейсі і випускні іспити на носі.

Поєднувати все це непросто, до того ж поки Пітер не може виконати обіцянку, що дав батькові Гвен. А незабаром в житті відбудуться і зовсім серйозні зміни: на його шляху постане новий лиходій Електро. Крім того, до Пітера знову приєднається його вірний друг Гаррі Озборн, а ще йому доведеться зробити деякі важливі відкриття про своє минуле. Запрошуємо дивитися Нова Людина-павук 2: Висока напруга онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пітер Паркер веде досить насичене подіями життя. Він очищає вулиці міста від злочинності, готується до іспитів в старшій школі і продовжує зустрічатися зі своєю коханою Гвен Стейсі. Те, що відбулося в недавньому минулому, не може безслідно вивітритися з його пам’яті. У тому числі і обіцянка, яку Пітер був змушений дати батькові Гвен – він присягнувся захищати її від усіх можливих небезпек, але повинен залишатися при цьому якомога далі від дівчини.

Паркер просто не в силах дотримуватися цієї обіцянки. В один із днів спокійний плин подій знову перетворюється в божевільний круговорот – в місті з’явився новий лиходій на прізвисько Електро, альтер-его колишнього монтера Максвелла Діллона. Фільм Нова Людина-павук 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Нова Людина-павук 2: Висока напруга (2014) онлайн дивитися


загрузка...