Повітряний маршал

Повітряний маршал постер

Повітряний маршал

Назва: Повітряний маршал / Non-Stop
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Хауме Кольет-Серра
Актори: Лайам Нісон, Джуліанна Мур, Енсон Маунт та ін.
Тривалість: 01:47:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Головного героя картини довгі роки він трудився у Федеральній службі повітряних маршалів США. Але тепер Білл – маршал на пенсії. Він відійшов від справ і намагається вести тихе і спокійне життя. Маркс вирушає з рідного Нью-Йорка до Лондона. Але доля підкидає герою непросте завдання: йому доведеться самостійно вирішувати, як врятувати життя пасажирів цього міжнародного рейсу і впоратися з кровожерливими терористами.

Білл отримує кілька таємничих повідомлень, у яких йдеться, що уряд повинен перерахувати сто п’ятдесят мільйонів доларів на вказаний зловмисниками рахунок, або в іншому випадку пасажири будуть вмирати один за іншим – кожні двадцять хвилин. Запрошуємо на перегляд фільму Повітряний маршал” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Події гостросюжетного бойовика розгортаються на борту авіалайнера, що здійснює переліт до Лондона з Нью-Йорка. У числі пасажирів – федеральний повітряний маршал Білл Маркс. Під час польоту на його телефон починають приходити загрозливі текстові повідомлення, автор яких обіцяє, що кожні 20 хвилин буде вмирати один з пасажирів, якщо на якийсь банківський рахунок не перекажуть 150 мільйонів доларів.

Маніяк-терорист ретельно все спланував і готовий до будь-яких несподіванок. Передбачив він і обманний хід – підставив Білла Маркса, оформивши вказаний банківський рахунок на маршала. Спецслужби, дізнавшись про це, починають полювання на Білла. У героя фільму залишається зовсім небагато часу на те, щоб до вибуху знайти злочинця і тим самим врятувати життя пасажирів і своєї коханої, яку зустрів на борту літака. Фільм Повітряний маршал” онлайн українською можна подивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Повітряний маршал українською торрент: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)


загрузка...