Нестримні 3

Нестримні 3 постер

Нестримні 3

Назва: Нестримні 3 / The Expendables 3
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Пітрік Хьюз
Актори: Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетгем, Джет Лі, Антоніо Бандерас, Веслі Снайпс, Дольф Лундгрен, Мел Гібсон, Гаррісон Форд, Арнольд Шварценеггер та ін.
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Барні, а також іншим членам його спецкоманди доводитися зійтися в сутичці з Конрадом Стоунбенксом. Ця людина раніше була разом з Барні, одним із засновників команди “Нестримних”. У підсумку Стоунбенкс стає цинічним торговцем зброєю, через що перетворюється на людину, яку доручають убити Барні і його команді. Запрошуємо дивитися Нестримні 3 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Тепер головні герої зіткнуться з Конрадом Стоунбенком, який багато років тому був одним з головних засновників потужної команди “Нестримні”. Пізніше Конрад організовує свою фірму з продажу зброю, він стає дуже безжальним продавцем, що призводить до замовлення його вбити, а виконати дану місію повинен його старий напарник – Барні.

Після того, як Конрад дізнався про своє замовлення, він перетворився на запеклого звіра і вирішив саморучно знищити організацію “Нестримних”, тільки от у його старого приятеля свої ідеї з цього приводу. Барні хоче поповнити команду, оскільки молоді бійці зі своїм сприйняттям інноваційних технологій підуть на користь. Так у організації найманців починається нова ера життя, нові зв’язки і замовлення. Останнім завданням буде битва між представником високих технологій і старої школи, хто ж переможе в цій останній місії? Фільм Нестримні 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Нестримні 3 (2014) онлайн українською дивитися


загрузка...