Наввипередки з часом

Фільм Наввипередки з часом (2016) онлайн дивитися українською

Наввипередки з часом

Назва: Наввипередки з часом / Time Rush
Рік: 2016
Жанр: Бойовик
Режисер: Деніел Дзіріллі
Актори: Харі Дас Ахатефу, Дін Олександру
Тривалість: 01:25:00

Короткий опис: Фільм «Наввипередки з часом» розповідає про простого хлопця з Лондона на ім’я на Алекс, який стає учасником експериментальної дослідної програми таємничої корпорації. Над ним провели серію дивних експериментів, і в підсумку він прийшов до тями без пам’яті на околиці Бангкока. Прямо на очах у Алекса кілька людей в уніформі жорстоко вбивають чоловіка, який перед своєю загибеллю навіть спробував передати герою послання. Головний герой намагається втекти від людей в уніформі, але намарне.

Алекс знову прокидається у тому ж місці, і знову на його очах відбувається вбивство все тієї ж людини. Хлопцеві знову доводиться переховуватися від жорстоких переслідувачів. Ситуація повторюється кілька разів, при цьому кожен раз пам’ять героя повністю стирається, і лише уривки спогадів і невеликі підказки, які він сам собі залишає, можуть допомогти йому розірвати замкнутий часовий ланцюжок і зрозуміти, що ж насправді відбувається. Запрошуємо дивитися Наввипередки з часом онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Корпорація здійснює експерименти над людьми. Алекс – один з тих, кого тримають у лабораторії. Чи то з волі випадку, чи то за чиєїсь допомоги, він втікає і раз по раз проходить певний ланцюжок часу, що починається з убивства найманцями чоловіка, який закликає Алекса пам’ятати.

Тікаючи від переслідувачів вулицями Бангкока, хлопець шукає оптимальну дорогу до свободи, але кожен раз опиняється спійманим, і все починається спочатку. Однак Алекс кілька просунувся у вивченні ситуації і навіть знайшов свою дівчину і планшет з відеозверненням людини, яка запевняє, що він допоміг Алексу здійснити втечу.Все ще не зумівши відновити власну пам’ять і повну координацію, герой не опускає рук і продовжує гонку, де приз – життя, а суперники – військові, яким відомо набагато більше подробиць . Фільм Наввипередки з часом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Наввипередки з часом (2016) онлайн дивитися


загрузка...