Наймані вбивці

Фільм Наймані вбивці (1995) онлайн українською дивитися

Наймані вбивці

Назва: Наймані вбивці / Assassins
Рік: 1995
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Річард Доннер
Актори: Сильвестер Сталлоне, Антоніо Бандерас, Джуліан Мур
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Найманий вбивця Микола Ташлінков був настільки хороший у своїй справі, що викликав заздрість у багатьох. У тому числі і у Роберта Рета, який спланував замах на старшого брата по зброї. Минуло 15 років, Рет – кращий кілер на світі, правда від усього втомлений і мріє відійти від справ. Його місце хоче зайняти амбітний Мігель Бейн, який вже думає про швидку кончину Рета. Обидва відмовилися. Запрошуємо дивитися Наймані вбивці онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Це те, що прийнято називати суперхітом. Сталлоне в ролі досвідченого професійного вбивці, якому доручили прибрати «хакершу» Мур, яка краде з чужих комп’ютерних мереж найважливішу промислову інформацію і продає дискети тим, хто більше заплатить.

Завдання перехоплює молодий і амбітний «кілер» Бандерас, який мріє зайняти місце старіючого, як йому здається, Сталлоне, щоб затьмарити його славу. Тоді Сталлоне практично об’єднує зусилля з жертвою, оскільки розуміє, що Бандерас хоче «прибрати» його не без відома роботодавців. Напружений, динамічний фільм переглядається на одному диханні, захоплива дуель стриманого Сталлоне і емоційного Бандераса з несподіваним сюрпризом у кінці – я вже не кажу про приголомшливі трюки та інші принади жанру. Фільм Наймані вбивці онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Наймані вбивці (1995) онлайн дивитися


загрузка...