На межі майбутнього

На межі майбутнього постер

На межі майбутнього

Назва: На межі майбутнього / Edge of Tomorrow
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Даг Лайман
Актори: Том Круз, Емілі Блант, Брендан Ґлісон
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Дія епічного блокбастера відбувається в найближчому майбутньому, де жорстока раса інопланетян напала на нашу Землю, маючи намір знищити людську цивілізацію. У підполковника Вільяма Кейджа колись була звичайна мирна робота, він ніколи не бував в бою, і ось тепер потрапив у самий епіцентр битви. Недосвідчений воїн, він гине буквально через кілька хвилин… І повертається до життя знову в тому ж самому бою.

Опинившись в петлі часу, герой фільму буде знову і знову проживати одні й ті ж моменти битви, знову і знову знаходячи свою смерть. Але, тим не менш, з кожним разом все більш набираючись досвіду, Кейдж буде все більш жорстоко розправлятися з ворогом, борючись поруч з досвідченим спецназовцем Ритою Вратаскі. І з кожним новим зіткненням з прибульцями Кейдж і Рита будуть на крок ближче підходити до розуміння того, як знищити ворога. Запрошуємо дивитися На межі майбутнього онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой цієї картини Білл, зіткнувся з найбільшою трагедією, як і всі земляни на планеті, а саме з вторгненням НЛО. Ці істоти, які не знають пощади і жалості, готові раз за разом вбивати все живе на планеті, знищувати людство заради власних цілей.

Біла і цілий загін інших людей посилають в саму гущу бойових дій, буквально прирікаючи їх на смерть. Разом з тим, Білл ще не готовий вмирати і віддавати своє життя через нашестя інопланетян. Він гине на полі бою, але встигає прихопити з собою і інопланетянина. В результаті, прямого контакту з істотою з іншої планети, Білл повертається в той же самий день, і змушений раз за разом переживати власну загибель. Однак з кожним своїм поверненням Білл стає все більш жорстоким, здатним вбити кілька інопланетян за раз. Незабаром він зустрічає дівчину Риту, яка також є хорошим воїном, здатним на масове вбивство інопланетян. Разом вони намагаються знайти способи вбити прибульців і повернутися до нормального життя. Фільм На межі майбутнього онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

На межі майбутнього (2014) онлайн дивитись


загрузка...