Мисливець і Снігова королева

Мисливець і Снігова королева онлайн українською дивитися постер

Мисливець і Снігова королева

Назва: Мисливець і Снігова королева / The Huntsman Winter’s War
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Седрік Ніколя-Троян
Актори: Кріс Гемсворт, Джессіка Честейн, Емілі Блант, Шарліз Терон та ін.
Тривалість: 01:54:00

Короткий опис: «Мисливець і Снігова королева» – фільм, який розповідає передісторію подій фентезі «Білосніжка і Мисливець». У продовженні глядач не зустріне Білосніжку, проте він дізнається, наскільки глибоко переплетені долі королеви Равенни і мисливця Еріка. Запрошуємо дивитися Мисливець і Снігова королева онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Задовго до історії, про яку йшла мова в першій частині, сестра Равенни, Фрея, пережила важку душевну драму і покинула королівство. Фрея оселилася у віддаленому зимовому палаці і там створила легіон смертоносних мисливців, у числі яких опинилися Ерік і войовниця Сара. Ці двоє, як показали подальші події, пішли проти своєї господарки, порушивши її головне правило – ніколи нікого не любити.

Дізнавшись про смерть сестри, Фрея відправила залишки своїх вірних солдат за чарівним дзеркалом, щоб заволодіти його силою. Коли Равенна відроджується до життя із золотих глибин дзеркала, над усім чарівним королівством нависає тінь злодійства двох сестер і їхня постійно зростаюча армія може стати непереможною, якщо їй не зможуть протистояти ті самі двоє вигнаних мисливців, які порушили табу. Фільм Мисливець і Снігова королева онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мисливець і Снігова королева (2016) онлайн дивитися


загрузка...