Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів

Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів онлайн

Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів

Назва: Мумія: Гробниця Імператора Драконів / The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
Рік: 2008
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Роб Коен
Актори: Брендан Фрейзер, Джет Лі
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Фентезійний пригодницький фільм «Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів» – творіння Роба Коена, що є сиквелом кіносерії «Мумія».

Після закінчення війни головний герой фільму Рік О’коннел разом з дружиною Евелін живуть мирним життям звичайної англійської сім’ї. Але настає момент, коли подружжю знову необхідно здійснити важливу місію – відвезти один цінний артефакт в Шанхайський музей. А тим часом їхній син шибеник Алекс, який встиг подорослішати, веде власні розкопки і випадково пробуджує володаря від вічної сплячки. Запрошуємо дивитися Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Рік О’Коннелл дізнається, що в Китаї воскрес древній імператор Цинь Шихуанді, чия армія охороняє його і після смерті. Колись давно імператор, який підкорив не один народ, вів пошуки секрету вічного життя, тому він послав свого генерала Міна до могутньої чаклунки, яка знає секрети життя і смерті. Перед смертю чаклунка, яку Цинь Шихуанді стратив разом з закоханою в неї генералом, насилає на імператора прокляття.

Через 2000 років імператор і його армія воскресли, і тепер уже Алекс О’Коннелл намагається врятувати людство, а коли розуміє, що на нього чекає нерівний бій, звертається за допомогою до своїх батьків, чий досвід у боротьбі з нечистю воістину легендарний. Сім’я О’Коннеллів залишила колишні пригоди і живе мирним життям, але часом з теплотою згадує свої небезпечні і в той же час захопливі пригоди, тому Рік їде до Китаю, щоб дати відсіч древнім воїнам, а дружина Ріка Евелін і її брат Джонатан вирушають разом з ним. Фільм Мумія 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мумія 3: Гробниця Імператора Драконів онлайн українською


загрузка...