Морський піхотинець

Фільм Морський піхотинець (2006) онлайн дивитися українською

Морський піхотинець

Назва: Морський піхотинець / The Marine
Рік: 2006
Жанр: Бойовик
Режисер: Джон Боніто
Актори: Джон Сена, Роберт Патрік
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Джон Твайтон – морський піхотинець, який пройшов війну в Іраку, якого звільняють у запас проти його волі. Головний герой бойовика повертається додому і тут стикається з серйозною проблемою.

У мирній рідній країні йому знову доводиться згадати свій досвід ведення бойових дій – банда мисливців за коштовностями на чолі з нещадним злочинцем, відомим як Рим, викрадає його дружину. Щоб врятувати кохану, Джон вирушає в погоню за злочинцями через пустелю Південної Кароліни. І він не зупиниться ні перед чим, щоб успішно здійснити цю свою найскладнішу і найважливішу місію. Запрошуємо дивитися Морський піхотинець онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Протягом декількох років Джон Твайтон служив у морській піхоті, побувавши в багатьох гарячих точках. Він не раз стикався віч-на-віч зі смертю, але завжди виконував свою задачу до кінця. Незважаючи на всі його заслуги, Джона звільняють зі служби, причому роблять це проти його волі.

По поверненню з Іраку відставник стикається з дуже серйозною проблемою: його красуню дружину викрадає банда мисливців за коштовностями, якою керує нещадний і жорстокий вбивця. Тепер у Джона не залишається іншого вибору, як особисто почати її пошуки, використавши для цього весь досвід бойових дій. Чи зможе він повернути кохану дружину і покарати тих, хто викрав її? Фільм Морський піхотинець онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Морський піхотинець (2006) онлайн дивитися


загрузка...