Могутні Рейнджери

Фільм Могутні Рейнджери онлайн дивитися українською

Могутні Рейнджери

Назва: Saban’s Могутні Рейнджери / Saban’s Power Rangers
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Дін Ізраелайт
Актори: Елізабет Бенкс, Брайан Кренстон
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Фільм «Saban’s Могутні Рейнджери» розповідає про п’ятьох американських старшокласників, які вели звичайне життя, поки одного разу в ущелині не знайшли дивний об’єкт. Вибухнувши, він їх не вбив, а наділив натомість неймовірними здібностями.

Герої фантастичного фільму з кожним днем ​​все більше дізнаються про самих себе і свої таланти. Вони здогадуються, що за тим, що з ними сталося, стоїть інопланетна сила. Незабаром хлопцям відкривається жахлива істина – над їхнім невеликим містечком Енджел Ґроув, як і над усім світом, нависла загроза знищення з боку позаземних ворогів. Врятувати планету можуть тільки обрані – такі, як вони. Запрошуємо дивитися Могутні Рейнджери онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
П’ять нерозлучних друзів вели марудне буденне життя у невеликому містечку під назвою Енджел Ґроув і навіть не припускали, що незабаром їм доведеться рятувати життя мільйонів ні в чому не винних людей. Старшокласники стають мимовільними свідками того, як на околиці їхнього містечка сідає корабель інопланетян. Наступні події переконали друзів, що незабаром почнеться страшна війна між прибульцями і землянами, у якій їм визначена особлива роль.

У їхньому рідному Енджел Ґроув відбудеться перший етап протистояння, і подальша доля людства буде залежати від дій звичайних школярів, які несподівано виявили в собі дивовижні здібності. Хлопці усвідомили, яка відповідальність покладена долею на їхні плечі, проте вони приймають рішення разом боротися з позаземною загрозою. Щоб врятувати планету і всіх її мешканців від неминучої смерті, герої повинні знайти шлях до примирення і об’єднати свої зусилля заради відповідальної місії. Друзі називають себе Рейнджерами, і попереду на них чекає довга і напружена боротьба. Фільм Могутні Рейнджери онлайн українською дивитися (смотреть) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Могутні Рейнджери (2017) онлайн дивитися (рос)


загрузка...

Дмитро Срібняк
2017-09-17 00:28:15
Фільм не особо цікавий проте на один раз подивитись зійде! Як на мене 7/10