Міцний горішок

Міцний горішок онлайн

Міцний горішок

Назва: Міцний горішок / Die Hard
Рік: 1988
Жанр: Бойовик
Режисер: Джон МакТірнан
Актори: Брюс Вілліс, Бонні Беделіа та ін.
Тривалість: 02:12:00

Короткий опис: Місто дії класичного бойовика – Лос-Анджелес, місце – ультрасучасний хмарочос. Група політичних терористів захоплює заручників на Різдвяній вечірці, а Джон Макклейн, поліцейський зі стажем, який приїхав на вечірку до дружини, опиняється в потрібний момент у потрібному місці.

Йому доведеться провести операцію з порятунку заручників, у числі яких і його дружина. Гостросюжетний фільм приніс Брюсу Віллісу світову популярність. На хвилі успіху бойовика вийшло не одне продовження фільму. Запрошуємо дивитися Міцний горішок онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой, нью-йоркський поліцейський Джон Макклейн, не думав, що приїхавши напередодні Різдвяних свят до дружини і дітей в Лос-Анджелес, потрапить у справжню халепу. Його дружина Холлі пішла вгору по кар’єрних сходах, компанія перевела цінного співробітника з галасливого Нью-Йорка в Лос-Анджелес. Разом із двома дітьми вона переїжджає, а Джон залишається працювати в Нью-Йорку. Перед Різдвом він їде до сім’ї.

Вирушаючи в найвищий хмарочос міста, в офіс, де працює Холлі, Джон і безліч людей стають заручниками банди терористів. Глава банди Ганс Грубер вимагає від співробітників компанії відкрити доступ до сейфа, що знаходиться в будівлі. Сума в 740 мільйонів доларів привернула увагу професійних бандитів, і вони не залишать будівлю без цих грошей. Звичайний поліцейський Джон змушений боротися проти банди злочинців, адже вони захопили і його дружину. Фільм Міцний горішок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Міцний горішок 1 онлайн українською дивитися


загрузка...