Міцний горішок

Міцний горішок онлайн

Міцний горішок

Назва: Міцний горішок / Die Hard
Рік: 1988
Жанр: Бойовик
Режисер: Джон МакТірнан
Актори: Брюс Вілліс, Бонні Беделіа та ін.
Тривалість: 02:12:00
Мова: Українська

Короткий опис: Місце дії бойовика – Лос-Анджелес, ультрасучасний хмарочос. Група політичних терористів захоплює заручників на Різдвяній вечірці, а Джон Макклейн, поліцейський зі стажем, який приїхав на вечірку до дружини, опиняється в потрібний момент у потрібному місці.

Йому доведеться провести операцію з порятунку заручників, у числі яких і його дружина. Гостросюжетний фільм приніс Брюсу Віллісу світову популярність. На успіху хвилі бойовика вийшло продовження – фільми «Міцний горішок 2» , «Міцний горішок 3» і в 2007 році «Міцний горішок 4». Запрошуємо на перегляд фільму “Міцний горішок” на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Не думав герой фільму, нью-йоркський поліцейський Джон Макклейн, що приїхавши напередодні Різдвяних свят до дружини і дітей в Лос-Анджелес, потрапить у справжню халепу. Його дружина Холлі пішла вгору по кар’єрних сходах, компанія перевела цінного співробітника з галасливого Нью-Йорка в Лос-Анджелес. Разом із двома дітьми вона переїжджає, а Джон залишається працювати в Нью-Йорку. Перед Різдвом він їде до сім’ї.

Вирушаючи в найвищий хмарочос міста, в офіс, де працює Холлі, Джон і безліч людей виявляються заручниками банди терористів. Глава банди Ганс Грубер вимагає від співробітників компанії відкрити доступ до сейфа, що знаходиться в будівлі. Сума в 740 мільйонів доларів привернула увагу професійних бандитів, і вони не залишать будівлю без цих грошей. Звичайний поліцейський Джон змушений боротися проти банди злочинців, адже вони захопили і його дружину. Фільм “Міцний горішок” онлайн можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (1: 5.00)
Loading...