Місія Нездійсненна

Місія Нездійсненна онлайн українською дивитися

Місія Нездійсненна

Назва: Місія Нездійсненна / Mission: Impossible
Рік: 1996
Жанр: Бойовик
Режисер: Браян Де Пальма
Актори: Том Круз, Джон Войт, Еммануель Беар
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: У ЦРУ завівся подвійний агент. Щоб вивести його на чисту воду, органи проводять операцію, інсценувавши викрадення деяких оперативників. Несподівано всі члени розвідки гинуть за винятком Ітана Ганта. Саме на нього і падає підозра в зраді. Щоб довести свою невинність, Ітан вирішує самостійно знайти «крота». Запрошуємо дивитися Місія нездійсненна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основі сюжету пригодницького бойовика лежить історія, пов’язана зі світом розвідки та контррозвідки. Секретний агент ЦРУ Ітан Гант в ході операції по захопленню зрадника, виявився сам під підозрою.

З усієї групи захоплення вдалося вижити лише Ітану і агенту Клер. Щоб довести свою невинність Гант змушений самостійно знайти зрадника. Для роботи йому необхідна повна база даних ЦРУ, яка оберігається дуже надійно. Здавалося б, ця місія неможлива, але на те він і суперагент, щоб за допомогою хорошого устаткування і власних непересічних здібностей дістатися до потрібної інформації. Фільм Місія нездійсненна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Місія Нездійсненна (1996) онлайн українською


загрузка...