Місія нездійсненна 5: Нація ізгоїв

Місія неможлива 5: Нація ізгоїв онлайн дивитися українською постер

Місія неможлива 5: Нація ізгоїв

Назва: Місія неможлива: Нація ізгоїв / Mission Impossible – Rogue Nation
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Крістофер МакКуоррі
Актори: Том Круз, Ребекка Ферґюсон, Джеремі Реннер, Саймон Пеґ, Алек Болдуін
Тривалість: 02:12:00

Короткий опис: Незважаючи на ефективність і відданість команди Ітана, шеф ЦРУ вирішує розпустити їхню групу. Але і один у полі воїн, якщо це суперагент Ітан Гант. Він починає стеження за угрупованням під назвою «Синдикат» і пересвідчується в його існуванні, потрапляючи до них у полон. З полону його витягує незнайомка Ільза Фауст. Удвох Ітан та Ільза переживають неймовірні пригоди: бійки, погоні і багато інших захопливих моментів. Для боротьби з «Синдикатом», організацією, що займається замовними вбивствами, команда «Mission Impossible» збирається після розпуску знову, і без страху вступає в нову небезпечну сутичку. Запрошуємо дивитися Місія нездійсненна 5 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ітан Гант, секретний агент ЦРУ, який займається справами державної ваги і командир загону «Місія неможлива» опиняється в складній ситуації. Уряд вирішує розформувати загін, незалежно від високих результатів їхньої роботи. Ітан не згоден з рішенням влади і пропонує іншим членам загону дізнатися справжню причину їхнього розформування і не допустити цього.

З цього моменту загін стає мішенню у грі владних структур, які оголосили полювання на Ітана і його напарників. Виявляється, що крім їхнього загону існує інша ідентична група, яка носить ім’я «Синдикат», але колись вийшла з-під контролю ЦРУ. Тепер головне завдання Ітана знищити «Синдикат», тим самим зберігши життя всього загону. Фільм Місія нездійсненна 5 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Місія нездійсненна 5 (2015) онлайн українською


загрузка...