Місія Неможлива: Протокол Фантом

Місія: Неможлива – Протокол Фантом онлайн українською

Місія: Неможлива – Протокол Фантом

Назва: Місія Неможлива: Протокол Фантом / Mission: Impossible – Ghost Protocol
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Бред Берд
Актори: Том Круз, Джеремі Реннер, Саймон Пеґґ
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Шпигунський трилером є вже четвертим у популярній франшизі про суперагента Ітана Ганта з Томом Крузом у головній ролі. Четверта серія носить назву «Протокол Фантом». Автори сценарію – Андре Німець і Джош Апельбаум. Фільм частково знято за допомогою камери IMAX. Кінострічка побачила світ у 2011 році. Запрошуємо дивитися Місія нездійсненна 4: Протокол Фантом онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У Будапешті під час операції перехоплення кур’єра, який працює під кодовим ім’ям Кобальт, був убитий агент МВФ Тревор Ганавей. Лідер команди Ганавея, Джейн Картер, підвищує на посаді польового агента Бенджі Данна для звільнення Ітана Ганта і його джерела, Богдана, з московської в’язниці.

Ітан найнятий, щоб посприяти проникненню Джейн і Бенджі в секретні архіви московського Кремля і пошуків файлів у справі по вбивству Кобальта. У ході місії хтось попереджає росіян про команду Ітана. Незважаючи на це, Бенджі і Джейн втікають, однак бомба знищує Кремль і агента СВР Анатолія Сидорова. Заарештований Ітан підозрюється у якості ключового гравця при атаці.

Секретар Ітана звільняє його з Москви і повідомляє, що росіяни називають напад неоголошеним актом війни, змушуючи президента США дати добро на початок операції під кодовою назвою «Протокол Фантом» – операцію на випадок непередбачених обставин. Ітан і його команда взяли на себе всю можливу відповідальність за напад, однак вийти з-під варти їм все ж дозволено – щоб успішно відстежити і усунути Кобальта. Фільм Місія нездійсненна: Протокол Фантом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Місія нездійсненна 4: Протокол Фантом (2011) онлайн українською


загрузка...