Місія: Нездійсненна 3

Місія Нездійсненна 3 онлайн українською

Місія: Нездійсненна 3

Назва: Місія: Нездійсненна 3 / Mission: Impossible III
Рік: 2006
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Джей Джей Абрамс
Актори: Том Круз, Філіп Сеймур Гофмен, Вінґ Реймс
Тривалість: 02:05:00
Мова: Українська

Короткий опис: Ітан Гант – колишній співробітник секретної організації, приймає рішення зав’язати зі своїм небезпечним промислом і «йде на відпочинок». Він робить пропозицію чарівній дівчині на ім’я Джулія, яка нічого не знає про його таємне минуле, а паралельно з цим займається навчанням курсантів.

На жаль, Ітану доводиться на певний час повернутися до своїх старих обов’язків, оскільки цього вимагає ЦРУ. У команді зі своїм кращим другом і двома помічниками йому доведеться врятувати свою кращу ученицю, яку бере в полон збройовий торговець. Запрошуємо дивитися Місія нездійсненна 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Спецагент Ітан Гант втомився від своєї невпинної роботи і проблем, які та приносить, і вирішив заспокоїтися. Він одружився з чарівною жінкою, і змінив свою діяльність на викладання спеціальної підготовки курсантів.

Але минуле не може йому дозволити насолоджуватися спокійним життям, і ЦРУ змушує його взятися за справу врятування їхнього агента. В Ітана немає виходу і він погоджується допомогти. У результаті головний герой вплутується у такі непереливки, про які він і гадки не мав. Фільм Місія нездійсненна 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...