Місія: Нездійсненна 2

Місія Нездійсненна 2 онлайн українською дивитися

Місія: Нездійсненна 2

Назва: Місія: Нездійсненна 2 / Mission: Impossible 2
Рік: 2000
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Джон Ву
Актори: Том Круз, Дуґрей Скотт, Тенді Ньютон
Тривалість: 02:04:00
Мова: Українська

Короткий опис: У другій частині головному героєві доведеться виконати справді неможливу місію, а саме врятувати планету від смертельно небезпечного вірусу, який може вбити перетворити все живе. Тепер у крутого хлопця нове начальство і нове кохання. Чи стане йому наснаги врятувати світ? Запрошуємо дивитися Місія нездійсненна 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Хто б міг подумати, що дослідження, проведені російським вченим, можуть стати найсильнішою і найнебезпечнішою зброєю. Ліки повинні зцілювати, проте вони вбивають. Сюжет розгортається навколо групи людей, у руках яких можливість виправити долю людства: або смерть всьому живому, або всіма силами запобігти катастрофі. Агент Ітан Гант випадково опинився у вирі всіх подій. Щоб зупинити маніяка, у агента є всього 20 годин, по закінченню яких заражений помирає.

Гонки, махінації, підстави – але тут на допомогу приходить неперевершена Найю Нордофф-Голл, яка не тільки професійна злодійка, але і колишня пасія афериста, і у якої виникають почуття до одного з головних героїв. Хто потерпить фіаско в двобої? Фільм Місія нездійсненна 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...