Месники: Війна нескінченності

Фільм Месники: Війна нескінченності (2018) онлайн дивитися українською

Месники: Війна нескінченності

Назва: Месники: Війна нескінченності / Avengers: Infinity War
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Ентоні Руссо, Джо Руссо
Актори: Роберт Дауні-мол., Кріс Пратт, Зої Салдана, Том Гіддлстон, Кріс Еванс, Скарлетт Йоханссон, Кріс Гемсворт, Бенедикт Камбербетч, Том Голланд, Полл Радд
Прем’єра (в Україні): 03.05.2018
Тривалість:

Опис: Фільм «Месники: Війна нескінченності» – фантастичний супергеройський бойовик режисерів Ентоні Руссо і Джо Руссо. Як і всі попередні частини, стрічка заснована на коміксах всесвіту Marvel. У даному випадку картина служить адаптацією коміксу “Infinity War” і є дев’ятнадцятим фільмом кінематографічного всесвіту Marvel.

Цього разу Месникам доведеться, забувши свої чвари і розбіжності, прийнявши поповнення у свої ряди у вигляді Людини-Павука і Доктора Стрендж, відвести від людства глобальну і, можливо, навіть для них непосильну загрозу – титана Таноса. Божевільний і могутній лиходій давно вже виношував грандіозний план: захопити всі шість каменів нескінченності і, об’єднавши їх у могутній артефакт – Рукавичку Нескінченності, стати володарем Всесвіту. Нарешті, йому це вдалося! І тепер тільки Месники здатні перешкодити Таносу знищити планету. Фільм Месники: Війна нескінченності онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

 

Месники: Війна нескінченності (2018) онлайн дивитися


загрузка...