Месники 4

Фільм Месники 4 (2019) онлайн дивитися українською

Месники 4

Назва: Месники 4 / Untitled Avengers Movie
Рік: 2019
Жанр: Бойовик, Фантастика, Супергерої
Режисер: Ентоні Руссо, Джо Руссо
Актори: Карен Ґіллан, Джош Бролін, Брі Ларсон, Кріс Еванс, Роберт Дауні мол., Скарлетт Йоханссон, Кріс Гемсворт
Дата виходу (в Україні): 02.05.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Супергеройський фільм «Месники 4» – продовження серії фантастичних блокбастерів за мотивами коміксів “Marvel” від режисерів Ентоні і Джо Руссо. Команда супергероїв знову побореться зі світовим злом, яке становить загрозу для всього людства. Його можливо здолати, тільки об’єднавши зусилля.

Блискуча команда Месників вже неодноразово рятувала світ від вторгнення сил зла. У складі створеної організації Щ.И.Т. вони роблять все можливе, щоб мирне населення Землі могло спати спокійно. Відважна Залізна людина спеціально удосконалив свій костюм, щоб бути у всеозброєнні. Незламний Тор, озброївшись вірним молотом, повернувся в світ людей, щоб надати підтримку бойовим товаришам. Капітан Америка, який більше за всіх переживає за своїх співгромадян, Халк і багато інших знову об’єднують свої сили заради досягнення спільної мети.

Цього разу їм доведеться вступити в фінальну битву з могутнім Таносом, який заволодів древнім артефактом – рукавички Нескінченності, яка зробила його практично невразливим, і дала небувалу силу. Озлоблений на світ Титан прагне зруйнувати всесвіт, і готовий знищити будь-кого, хто наважиться стати на його шляху. Для боротьби з таким небезпечним супротивником Месникам доведеться заручитися підтримкою своїх вірних друзів – Вартових Галактики, які прибули на Землю, щоб внести свою лепту у порятунок світу. Тільки спільними зусиллями у головних героїв вийде здолати противника, і знешкодити руйнівну зброю, щоб вона надалі не потрапило в руки підступних лиходіїв. Фільм Месники 4 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Месники 4 (2019) онлайн українською


загрузка...