Меч дракона

Фільм Меч дракона (2015) онлайн дивитися українською

Меч дракона

Назва: Меч дракона / Dragon Blade
Рік: 2015
Жанр: БойовикПригоди
Режисер: Деніел Лі
Актори: Джекі Чан, Джон Кьюсак, Едріан Броуді
Тривалість: 01:44:00

Опис: Події пригодницького бойовика «Меч дракона» відбуваються в 48 році до н.е. і стосуються знаменитого Шовкового шляху на західному кордоні Китаю. У боротьбі за виживання тут зійшлися тридцять шість народів. Оскільки ця територія по ряду причин була ласою здобиччю, чужинці і місцеві готові були проливати кров, аби закріпитися тут і позбутися конкурентів.

Один із загонів охорони Шовкового шляху під командуванням Хо Ань намагається примирити ворогів і не допустити постійного кровопролиття. Але людей капітана підставляють і повним складом відправляють на виправні роботи до Гусиних воріт, фактично перетворюючи на рабів.

Волею долі Хо Ань стикається в місті з римським генералом на ім’я Луцій, якому необхідно якнайшвидше знайти притулок для свого легіону, виснаженого довгим походом. Короткострокове суперництво двох славних воїнів перетворюється на співпрацю. Їм доведеться вступити в епічну битву з армією імператора Тіберія, від результату якої залежатиме доля суверенітету Китаю. Фільм Меч дракона онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

  
 

Фільм Меч дракона (2015) онлайн українською


загрузка...