Матриця

Матриця онлайн

Матриця

Назва: Матриця / The Matrix
Рік: 1999
Жанр: Бойовик, Фантакстика
Режисер: Енді Вачовскі, Лана Вачовскі
Актори: Кіану Рівз, Лоренс Фішбьорн, Кері-Енн Мосс та ін.
Тривалість: 02:16:00

Короткий опис: Пересічний працівник великої компанії, програміст Томас Андерсон дивним чином відчуває хиткість навколишньої реальності. Ночами він веде таємне життя хакера на ім’я Нео, на зв’язок з яким одного разу виходять таємничі люди. Вони повідомляють йому, що той «загруз в Матриці», але не пояснюють, що це означає. Запрошуємо дивитися Матриця онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Усі ми живемо в гармонійному, здавалося б, унікальному світі. Але чи замислювався ти хоч раз про те, що світ, в якому ти живеш нереальний? Саме така думка не давала спокійно спати Нео. Він знав , що матриця існує, він здогадувався. Залишалося його тільки підштовхнути на шлях істинний.

У той час як Нео губився в здогадах, команда Морфіуса будувала план з його визволення із нереального світу, з матриці. Морфіус є одним з капітанів кораблів , які стали на озброєння в надрах землі після того як світ, такий як ми знаємо, перестав своє існування. Після кінця світу почала своє існування матриця і жалюгідна подоба справжнього життя в надрах землі, куди сховалися ті, що вижили.

Йде нерівна війна між машинами і людьми. Інтелектуальний розум, який створювався для того щоб допомагати людської цивілізації, звершив свою місію – вирішив позбавити землю від людей. Фільм Матриця онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Матриця (1999) онлайн українською


загрузка...