Люсі

Люсі постер

Люсі

Назва: Люсі / Lucy
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Люк Бессон
Актори: Скарлетт Йохансон, Морган Фріман
Тривалість: 01:29:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (1.86 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Бойовик Люка Бессона слідує за подіями в житті Люсі, красивої молодої жінки, яка волею важких життєвих обставин змушена стати «мулом» – перевозити у власному тілі наркотики. Все виходять з-під контролю, коли наркотик потрапляє в її організм, що викликає фатальну реакцію. Жінка перетворюється на справжню бойову машину, мета якої одна – помститися. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Люсі онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Люсі мала звичайне життя, але одного дня її насильно призначили перевізником наркотиків. Під час перевезення чергової партії до дівчини доходить, що не все йде за планом. Наркотики всередині неї розірвалися і потрапили в організм. Після хімічної реакції дівчина почала робити таке, що звичайна людина зробити не в змозі. І не факт, що її дійсно змушували везти саме наркотики. Може, цей препарат зроблений тільки для випробування.

Спочатку героїня боїться суспільства – вона не хоче кому-небудь нашкодити, тому усіх жахається. Вона тепер володіє телекінезом, може усвідомлювати і сприймати все миттєво. Більше того, Люсі перестала відчувати біль. Героїня біжить до професора, бо думає, що той дасть дівчині відповідь. Фільм Люсі онлайн українською можна подивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Люсі українською торрент: .avi (1.86 GB, torrent, Ukr)


загрузка...