Людина-павук: Повернення додому

Фільм Людина-павук: Повернення додому (2017) онлайн дивитися українською

Людина-павук: Повернення додому

Назва: Людина-павук: Повернення додому / Spider-Man: Homecoming
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джон Воттс
Актори: Том Голланд, Роберт Дауні мол., Майкл Кітон
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Юний Пітер Паркер живе в Нью-Йорку, навчається у школі і займається тими ж справами, що і його однолітки. Однак за образом звичайного старшокласника ховається супергерой.

Раніше юнак дійсно був як усі, але після укусу незвичайного лабораторного павука набув дивовижних здібностей. Із надзвичайною спритністю, швидкістю, витривалістю, павуковим чуттям і умінням випускати найміцніше павутиння Пітера важко назвати звичайним підлітком. Усвідомлюючи, що подібні навички накладають на нього відповідальність, юнак вибирає шлях борця зі злодіями.

Але в світі, де діють Месники, Пітер – не єдиний володар суперсили. Одного разу супергерой зіткнеться з небезпечним ворогом – набагато могутнішим і досвідченішим, ніж він сам. Запрошуємо дивитися Людина-павук: Повернення додому онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Молодий геній Пітер Паркер – старшокласник, який, здається, знайшов своє покликання. Після того, як Тоні Старк закликав його бути на його стороні, у битві з Капітаном Америкою – кумиром Пітера, життя пішло вгору. Тепер, під наглядом містера Старка, Пітер поступово все більше і більше освоює свої сили, попутно пам’ятаючи, що з великою силою поруч іде велика відповідальність. Саме ці слова прозвучали з вуст помираючого Дяді Бена, який замінив Паркеру батька. Тепер, проживаючи зі своєю прекрасною тітонькою Мей, Пітер налагоджує своє життя. Але все змінюється, коли в місті об’являється відомий мільйонер і вчений – Едріан Тумс, з появою якого починається низка загадкових злочинів, на чолі яких був «Стерв’ятник».

Літаючий лиходій метав зі своїх крил ножі. Ніхто не міг його зупинити, поки в справу не втрутився Людина-Павук. Усе ускладнюється, коли Тумсу починають допомагати місцеві лиходії, а частина фінансування йде від компанії Нормана Озборна, відомого як «Зелений Гоблін». Усе б нічого, але, крім проблем зі злодіями, Пітеру потрібно вирішити, який же костюм одягнути на свій випускний: чудовий смокінг чи бути супергероєм, що потрібен місту? Фільм Людина-павук: Повернення додому онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Людина-павук: Повернення додому (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...