Людина-мураха

Людина-мураха постер

Людина-мураха

Назва: Людина-мураха / Ant-Man
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Пейтон Рід
Актори: Пол Радд, Еванджелін Лілі, Корі Столл, Джуді Грір, Майкл Дуглас та ін.
Тривалість: 00:02:00

Короткий опис: Геній біохімії Хенк Пім, винахідник костюма, здатного зменшувати в розмірах людину, яка його надіне. Перша Людина-мураха і один із засновників Месників, хоче знайти молодого наступника, здатного стати супергероєм замість нього. Він деякий час спостерігає за ув’язненим Скоттом Ленґом.

Вийшовши з в’язниці, Скотт отримує пропозицію від Хенка, яка ставить його перед складним вибором: залишитися просто колишнім злочинцем або врятувати світ, ставши супергероєм. Між Хенком та Скоттом складаються стосунки учня і вчителя, які допомагають їм спрямувати свою енергію на порятунок майбутнього. Запрошуємо дивитися Людина-мураха онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дрібний шахрай Скотт Ленг чимось догодив долі і набув неймовірної здатності. Тепер він може не тільки зменшуватися в розмірі, але і значно нарощувати рівень сили. Такі можливості зіграють на руку Скотту. До того ж тепер він може стати не просто дрібним злодюжкою, а справжнім героєм.

Отримавши надприродні сили, Ленг вирішує допомогти своєму наставнику, великому доктору і вченому Хенку Піму. Саме він винайшов костюм Людини-мурахи, що подарував Скотту всі його суперможливості. Тепер парочка повинна захистити свій винахід від сторонніх очей і посягань. Адже такий винахід, напевно, викличе інтерес і заздрість у злодіїв цього світу. І тоді все наступне покоління опиниться в небезпеці. Фільм Людина-мураха онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Людина-мураха (2015) онлайн українською


загрузка...

Коментарі закрито