Люди Ікс: Дні минулого майбутнього

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього постер

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього

Назва: Люди Ікс: Дні минулого майбутнього / X-Men: Days of Future Past
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Майкл Фассбендер, Джеймс МакЕвой, Дженіфер Лоуренс, Х’ю Джекман та ін.
Тривалість: 02:12:00

Короткий опис: Сюжет перемикається між сьогоденням, де Люди Ікс б’ються з Містик і Братством злих мутантів, і майбутнім, де мутанти загнані в табори для інтернованих або змушені піти в підпілля. Сучасні Люди Ікс отримують попередження про їхнє ймовірне майбутнє від свого товариша по команді Кітті Прайд, здатної переміщатися в часі. Відразу в двох часових вимірах команда “Людей Ікс” включається в сутичку за виживання свого виду. Подорожуючи в часі, герої картини спробують змінити історичну подію, що здатна корінним чином вплинути на рід людей і мутантів. Запрошуємо дивитися Люди Ікс: Дні минулого майбутнього онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Колись, коли мутанти тільки почали об’єднуватися і боротися за право жити пліч-о-пліч з людьми, їх вели двоє лідерів – Чарльз Ксав’єр і Ерік Леншерра. Якщо Ксав’єр виступав за мирне співіснування з людьми і вірив у можливість інтеграції, то Леншерра, що отримав згодом прізвисько «Магнето», завжди вважав такі погляди занадто оптимістичними. Зрештою вони пішли різними шляхами, і тепер очолюють два табори мутантів, ворогуючих між собою.

Одного разу Ксав’єру стає зрозуміло, що їхня ворожнеча, про яку обидва встигли пошкодувати, призведе мутантів до сумного майбутнього, де вони змушені будуть жити в таборах. Розуміючи, що виправляти стан речей вже пізно, Ксав’єр все ж знаходить вирішення проблеми. Він відправляє Росомаху, свого вірного друга, в минуле, щоб той знайшов тоді ще молодого Чарльза і допоміг йому уникнути фатальних помилок. Ксав’єр знає, що це завдання буде непростим, але це єдиний шанс на порятунок. Фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) онлайн українською


загрузка...