Люди Ікс: Апокаліпсис

Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн українською дивитися постер

Люди Ікс: Апокаліпсис

Назва: Люди Ікс: Апокаліпсис / X-Men: Apocalypse
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Джеймс МакЕвой, Майкл Фассбендер, Х’ю Джекман, Дженіфер Лоуренс та ін.
Тривалість: 02:24:00
Мова: Українська
Завантажити:

Короткий опис: Після грандіозної прем’єри минулого фільму з серії «Люди Ікс» у пам’яті всіх шанувальників знаменитих супергероїв залишилася захоплива інтрига. Про сюжет нової картини ходило безліч чуток і пліток, що викликало у глядачів величезний інтерес. І ось в 2016 році виходить продовження історії про легендарну могутню команду мутантів з незвичайними здібностями. Запрошуємо дивитися і скачать безкоштовно кіно Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис

Повний опис: Дія кінокартини «Люди Ікс: Апокаліпсис» розгортається в 1980-х роках XX століття, через десять років після подій попередньої частини. Але частина фільму все-таки буде присвячена подіям майбутнього.

Головним лиходієм є один з найнебезпечніших мутантів у всесвіті – Ех Сабах Нур, більш відомий як Апокаліпсис, який народився близько трьох тисяч років тому в Стародавньому Єгипті. Він отримав здатності мутанта і став справжнім уособленням смерті. Апокаліпсис був показаний глядачам у фінальній сцені попередній частині франшизи. Другорядною сюжетною лінією нового фільму є любовні відносини між трьома персонажами: Маґнето, Містик і Звір. Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн українською можна дивитися та скачать на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Люди Ікс: Апокаліпсис українською торрент: Скоро


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую
Loading...