Люди Ікс: Апокаліпсис

Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн українською дивитися постер

Люди Ікс: Апокаліпсис

Назва: Люди Ікс: Апокаліпсис / X-Men: Apocalypse
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Джеймс МакЕвой, Майкл Фассбендер, Г’ю Джекман, Дженіфер Лоуренс
Тривалість: 02:24:00

Короткий опис: Після грандіозної прем’єри минулого фільму з серії «Люди Ікс» у пам’яті всіх шанувальників знаменитих супергероїв залишилася захоплива інтрига. Про сюжет нової картини ходило безліч чуток і пліток, що викликало у глядачів величезний інтерес. І ось у 2016 році виходить продовження історії про легендарну могутню команду мутантів з незвичайними здібностями. Запрошуємо дивитися Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дія кінокартини розгортається в 1980-х роках XX століття, через десять років після подій попередньої частини. Але частина фільму все-таки буде присвячена подіям майбутнього.

Головним лиходієм є один з найнебезпечніших мутантів у всесвіті – Ех Сабах Нур, більш відомий як Апокаліпсис, який народився близько трьох тисяч років тому в Стародавньому Єгипті. Він отримав здатності мутанта і став справжнім уособленням смерті. Апокаліпсис був показаний глядачам у фінальній сцені попередній частині франшизи. Другорядною сюжетною лінією нового фільму є любовні відносини між трьома персонажами: Маґнето, Містик і Звір. Фільм Люди Ікс: Апокаліпсис онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) онлайн українською


загрузка...