Логан

Фільм Логан онлайн українською

Логан

Назва: Лоґан / Logan
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джеймс Менґолд
Актори: Г’ю Джекмен, Дафні Кін, Бойд Холбрук, Патрік Стюарт
Тривалість: 02:17:00

Короткий опис: Супергеройський бойовик за мотивами коміксу «Старий Логан», фінальний у трилогії фільмів про Росомаху. Стрічка переносить глядачів у майбутнє, де постарілий супергерой разом з професором Ксав’єром вступає в протистояння з найнебезпечнішим ворогом.

Світ змінився. Людей Ікс більше немає. Здібності Лоґана до регенерації повільно згасають, а професор страждає провалами в пам’яті через прогресуючу хворобу Альцгеймера. Лиходій Натаніель Ессекс і його могутня корпорація будують плани по знищенню світу, і дати їм відсіч може тільки Логан, але сили явно нерівні. І тут на життєвому шляху Росомахи з’являється юна Лаура Кінні – його копія у жіночій подобі. Запрошуємо дивитися Логан онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
У світі мутантів настали часи смути. З кожним роком народжується все менше дітей з незвичайними здібностями, урядова програма «Трансіджен» бере під контроль залишки живих мутантів, перетворюючи їх у невразливу зброю, а ті, хто відмовився підкоритися, змушені рятувати свої життя втечею. Найгірше доводиться старому Логану, який не тільки залишився практично на самоті, але і втратив свої колишні здібності до регенерації.

Запиваючи свої невдачі алкоголем, Росомаха змушений доглядати за професором Ксав’єром, який не тільки страждає від прогресуючої хвороби Альцгеймера, але і практично позбувся статусу найсильнішого телепата світу.

На жаль для Росомахи, він знову опиняється у самому центрі подій. Тепер головному героєві доведеться не тільки стати на захист юної Лаури Кінні, яка має такі ж здібності до регенерації, що і він, а й врятувати майбутнє своїх побратимів, які майже втратили надію на життя поза суворими рамками урядових експериментів і легальним полювання на них. Фільм Логан онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Логан (2017) онлайн українською дивитися


загрузка...