Ковбої проти прибульців

Ковбої проти прибульців онлайн дивитися

Ковбої проти прибульців

Назва: Ковбої проти прибульців / Cowboys & Aliens
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джон Фавро
Актори: Деніел Крейґ, Гаррісон Форд, Олівія Вайлд, Сем Роквелл
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Ковбої проти прибульців» розповідає про пригоди супергероїв. Брендовий, фантастичний, пригодницький фільм гарантовано сподобається кожному глядачеві.

Сюжетна лінія кінострічки об’єднує в собі фантастику і вестерн. Сценарій відображає події, які розгортаються на Дикому Заході, де індіанці воюють з ковбоями. Однак ворогуючим сторонам доведеться на якийсь час зупинити війну. Корабель з інопланетянами, що приземлився на Землю, намагається знищити планету.

Чи зможуть герої кінострічки зупинити загарбників, об’єднавши зусилля проти спільного ворога? Запрошуємо дивитися Ковбої проти прибульців онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дія фантастичного вестерна відбувається у 1873 році в невеликому містечку штату Арізона. У пустельній місцевості незнайомець приходить до тями, але він абсолютно нічого не пам’ятає і не розуміє, як опинився в цьому місці, а на його руці дивний залізний браслет. Він відправляється у найближче місто Абсолюшен, але там незнайомцям ніхто не радий, а жителі практично не залишають свої будинки без потреби. Незабаром, жителі міста впізнають мандрівника, який є Джеком Лонерганомом і розшукується владою.

При спробі передати владі злочинця у місті відбувається щось жахливе. Щось дивне світиться і зависає над містом і забирає все, що захоче. Люди міста живуть у постійному страху, адже така поява небаченого об’єкта відбувається не вперше. Саме в цей момент залізний браслет на руці Джека починає приходити в дію і він потроху згадує, що з ним сталося. Виявляється, ковбой Джек є єдиною надією міста проти жахливих прибульців, адже його браслет – це потужна зброя. Фільм Ковбої проти прибульців онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ковбої проти прибульців (2011) онлайн дивитися


загрузка...