Король Артур

Фільм Король Артур (2004) онлайн українською дивитися

Король Артур

Назва: Король Артур / King Arthur
Рік: 2004
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Антуан Фукуа
Актори: Клайв Овен, Кіра Найтлі, Мадс Міккелсен
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Протягом століть історики вважали, що історія про короля Артура була всього лише міфом. Але легенда про нього народилася з переказів про справжнього героя, якому довелося робити вибір між особистими амбіціями і почуттям обов’язку. Переосмислення історії знаменитого англійського короля епохи раннього Середньовіччя.

452 рік н.е. Римський командир Артур мріє якомога швидше залишити Англію і повернутися у свій улюблений Рим. Сармати, що знаходяться під його підпорядкуванням, чекають того дня, коли термін їхньої служби закінчиться, і вони зможуть повернутися додому. Але спочатку всім їм належить пройти ще одне випробування, яке і визначить їхні долі. Запрошуємо дивитися фільм Король Артур онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі подій відважний король Артур разом зі своїми вірними лицарями круглого столу. Колись він був сином великого правителя і спадкоємцем престолу, якого таємно виніс великий чарівник Мерлін, щоб захистити від смерті. Пізніше простий і нічим не примітний хлопчисько зумів довести своє право на трон, витягнувши з каменю чарівний меч Екскалібур. Так Артур заявив про своє існування і став королем. Але життя великого правителя і героя не було легким, а подвиги не давалося йому просто так.

З перших днів свого правління він нажив собі чимало ворогів і заздрісників, які бажали привласнити його подвиги і корону собі. Шлях Артура був складним і тернистим, а кожну битву доводилося ретельно планувати і готувати. Головний герой відрізнявся особливим чуттям полководця і хитрістю досвідченого воїна. Але Артур ніколи не ховався за спинами своїх солдатів, він відважно мчав попереду всього війська, а його вірний Екскалібур не знав промаху.

Однак не всі фортеці можна взяти штурмом, не всіх ворогів можна убити мечем, а політика може стати найлютішим ворогом правителя. Поки головний герой і його вірні соратники здійснювали подвиги в ім’я корони і билися з військами англосаксів, його вороги знову спробували захопити престол. Чи зможе відважний правитель навести порядок у власному королівстві чи військові подвиги відняли у нього занадто багато часу? Фільм Король Артур онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Король Артур (2004) онлайн українською дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...