Король Артур: Легенда меча

Фільм Король Артур: Легенда меча (2017) онлайн дивитися українською

Король Артур: Легенда меча

Назва: Король Артур: Легенда меча / King Arthur: The legend of sword
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Ґай Річі
Актори: Чарлі Ганнем, Джуд Лоу
Тривалість: 02:06:00

Короткий опис: Оновлена ​​версія класичної історії про одного з найзнаменитіших героїв легенд Англії. Нічого не знаючи про своє королівське походження, молодий Артур з компанією дружків веселиться в закутках Лондоніуму. Але одного разу доля зводить його з мечем Екскалібур, і під його впливом юнак змінюється.

Артефакт пробуджує в ньому сили, про які він і не підозрював. Герой фільму приєднується до опору і зустрічає загадкову молоду жінку Ґвіневру. Він вчиться керувати магічною зброєю і об’єднує навколо себе людей, піднімаючи їх на боротьбу з тираном, який вбив його батьків і відняв корону. Запрошуємо дивитися Король Артур: Легенда меча онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація найвеличнішої оповіді Англії. Новий погляд на старовинну легенду про Меч короля Артура дарує поціновувачам фентезі британський кінорежисер Ґай Річі. Його стараннями глядачеві буде розказана історія повалення тирана Вортіґема і сходження на престол істинного короля Англії.

Ця історія розпочалася з пригод молодого Артура, звичайного злодія, який короля навіть здалеку не бачив, а просто промишляв з іншими злодіями біля Лондоніуму, думаючи як би тихенько щось вкрасти і не нарватися при цьому на меч якогось стражника. Одного дня простий безглуздий випадок змушує Артура взяти в руки меч Екскалібур, який довгі роки чекав на появу справжнього короля.

Ця подія радикально змінює життя звичайного злодія. Артур очолює рух опору і збирається повалити тирана Вортіґема. Одночасно з цією боротьбою в життя Артура приходить справжнє кохання. Але різні сили – людські і магічні – противляться тих змін, які новий король несе в Англію. А значить, Артуру доведеться міцніше тримати свій меч, адже на нього чекає найголовніша в його житті сутичка. Фільм Король Артур: Легенда меча онлайн смотреть (дивитися) українською hd у хорошій якості на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Король Артур: Легенда меча (2017) онлайн дивитися


загрузка...