Конг: Острів черепа

Конг: Острів черепа онлайн українською

Конг: Острів черепа

Назва: Конг: Острів черепа / Kong: Skull Island
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джордан Вот-Робертс
Актори: Том Хіддлстон, Брі Ларсон, Семюел Л. Джексон
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Перша стрічка з перезапущеної франшизи «Кінґ Конґ». Фільм «Конг: Острів черепа» розповідає про наукову експедицію, що вирушила на незвіданий острів. Її учасники і не припускали, з якими труднощами їм там доведеться зіткнутися.

Поява людей у ​​цих немов зачарованих краях пробуджує колосальні сили природи, і дослідницька місія обертається протистоянням між жахливим монстром і людиною.

Стрічка стала другою в серії стрічок про монстрів кінокомпанії «Legendary Entertainment», початок якої було покладено фантастичним бойовиком «Годзілла» (2014 рік). Запрошуємо дивитися Конг: Острів черепа онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Події кінострічки нагадують недалеке минуле. Близько двадцяти п’яти років тому був знайдений величезний король горил Кінґ Конґ, який мешкав на тропічному острові Черепа. Тоді режисер, який прибув на ці землі, щоб зафільмувати кіно, вирішив заробити на своїй знахідці великі гроші. Він приспав Конґа і доставив у центр США. У підсумку, горила була убита поліцейськими, коли стала проявляти свою лють, оскільки поруч з ним не було його нової подружки в особі актриси Енн.

Нині на безлюдний острів Черепа вирушить його син. Він вважає, що зможе особисто розгадати феномен величезної горили особисто. Молодий хлопець у супроводі військового загону прибуває на острів, навіть не підозрюючи, що на нього буде чекати тут попереду.

Але чи зможе він розкрити велику таємницю короля горил, не допустивши аналогічних помилок, як його батько в минулому? Фільм Конг: Острів черепа онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Конг: Острів черепа (2017) онлайн українською дивитися


загрузка...