Книга Ілая

Фільм Книга Ілая (2010) онлайн дивитися

Книга Ілая

Назва: Книга Ілая / The Book of Eli
Рік: 2010
Жанр: Бойовик
Режисер: Альберт Г’юз, Аллен Г’юз
Актори: Дензел Вашингтон, Гарі Олдман, Міла Куніс
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Книга Ілая» розповідає про те, як 30 років тому війна розколола небеса. На землі після апокаліптичної катастрофи вижили всі. По безкрайніх дорогах, що кишать бандами, ворогуючими між собою за воду і їжу, мандрує Ілай. Герой-одинак вирушає на пошуки Книги, що зберігає ключ до порятунку людства. Запрошуємо дивитися Книга Ілая онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет розгортається у постапокаліптичному світі, де сталася ядерна катастрофа. Ілай – блукач, який пережив глобальну катастрофу і мандрує містечками, які залишилися від колись могутньої цивілізації Америки. Одного разу він опиняється у поселенні, жителями якого керує Карнегі. Його слухаються місцеві мародери, так що в руках Карнегі зосереджена чимала влада. Він пропонує Ілаю залишитися у його місті, але той прямує на захід і не має наміру затримуватися довше ніж на нічліг.

Карнегі дізнається, що Ілай володіє особливою книгою, яка, судячи з усього, є грізною зброєю, здатною впливати на уми слабких духом людей. Карнегі сподівається заволодіти книгою, але Ілай з боєм проривається за межі міста, а за ним йде Солара – донька сліпої мешканки міста. Солара хоче піти з Ілаем, і з часом той перестає чинити опір її намірам. Тепер вони подорожують через пустелю, відбиваючись від мародерів, до заповітної мети. Якою книгою володіє Ілай і в чому її цінність? Фільм Книга Ілая онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Книга Ілая (2010) онлайн дивитися


загрузка...