Кінгсман: Золоте кільце

Фільм Кінгсман: Золоте кільце (2017) онлайн дивитися українською

Кінгсман: Золоте кільце

Назва: Кінгсман: Золоте кільце / Kingsman: The Golden Circle
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Метью Вон
Актори: Терон Еджертон, Колін Ферт, Ченнінґ Татум
Тривалість: 02:21:00

Короткий опис: У світі з’явився новий лиходій, і щоб довести свою міць він першим ділом знищив штаб-квартиру таємної служби «Kingsman». Незабаром після цього весь світ дізнався про загрозу, що нависла, але ніхто навіть толком не розуміє, від кого конкретно вона виходить.

У день створення «Kingsman» американці зробили свій аналог – «Statesman». Тепер, коли настали смутні часи, дві елітні спецслужби змушені об’єднається, щоб кинути виклик безжалісному ворогові і в черговий раз врятувати світ. Втім, для Еґсі такі завдання вже давно стали буденністю. Запрошуємо дивитися Кінгсман: Золоте кільце онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Після минулої справи у головного героя була короткочасна відпустку, але затишшя серед злодіїв було недовгим – з’явилася нова терористична організація, яка загрожує світовому спокою. З огляду на помилки попередників, злочинці вирішують діяти радикально. Для початку вони підривають штаб-квартиру «Кінгсман» у Лондоні. Еґсі, Роксі і Мерлін зуміли вижити, і тепер перед ними стоїть нова мета – знайти лиходіїв і помститися їм за загибель друзів.

Щоб досягти бажаного, героям необхідно вирушити до США, щоб приєднатися до організації «Statesman», у якій працюють їхні заокеанські колеги. Від нових напарників Еґсі дізнається про те, що за вибухом стоять терористи з банди «Золоте кільце». Чи зуміє хлопець разом з бойовими товаришами знайти і знешкодити злочинців? Фільм Кінгсман: Золоте кільце онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Кінгсман: Золоте кільце (2017) онлайн українською


загрузка...

Діана Галушко
2017-09-22 14:28:54
Класний фільм. Не менш цікавий за першу частину )