Kingsman: Таємна служба

Kingsman: Таємна служба постер

Kingsman: Таємна служба

Назва: Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Метью Вон
Актори: Колін Ферт, Тарон Егертон, Семюель Л. Джексон, Майкл Кейн та ін.
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: Певний час Гаррі жив звичайнісіньким життям молодої людини, в якої не було нічого видатного. Як раптом в один прекрасний день все в його долі встало буквально з ніг на голову. Почалося все для героя кінострічки з того, що його дядько Джек, втілення успіху і гламуру, чиє життя завжди була таємницею за сімома печатками, вирішив взяти шефство над племінником.

Дядько, ветеран розвідки MI6, вирішив навчити племінника усього, що знає сам, з тим щоб опісля він поповнив ряди співробітників британської секретної служби. Запрошуємо дивитися Кінгсман: Таємна служба онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У фільмі життя головного героя Гаррі до певного часу текло тихо і рівномірно, як у більшості підлітків людей. Ні успіху, ні слави поки ще не домігся герой. Все так би тривало й далі. Але одного разу в долі юнака відбулися значні зміни, фортуна посміхнулася йому. Хлопця починає опікувати його рідний дядечко Джек, який є ветераном розвідки М 16 і втіленням успіху. Життя цієї людини для всіх покрите глибокою таємницею. Дядечко раптом вирішив передати племіннику всі свої знання і підготувати його до роботи в британській секретній службі. Фільм Кінгсман: Таємна служба онлайн українською можна подивитися безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Kingsman: Таємна служба (2014) онлайн дивитися


загрузка...