Його собаче діло

Фільм Його собаче діло (2017) онлайн дивитися

Його собаче діло

Назва: Його собаче діло / Once Upon a Time in Venice
Рік: 2017
Жанр: Бойовик
Режисер: Марк Каллен
Актори: Брюс Вілліс, Джейсон Момоа
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Фільм «Його собаче діло» розповідає про Стіва, який живе в Лос-Анджелесі і працює приватним детективом. На жаль, справи Стіва йдуть поганенько – клієнтів мало, в особистому житті глибока криза, а ще на Стівові висить величезний борг, віддавати який нічим. До всіх перелічених неприємностей несподівано додається ще одна – якісь головорізи викрадають Бадді, улюбленого білого песика Стіва, і згодні віддати його тільки, коли Стів виконає для них парочку «брудних» доручень.

Від безвиході бідолаха погоджується, адже тепер проблеми викрадачів – це його діло, але ситуація ускладнюється тим, що позичальникові, якому наш герой заборгував грошей, набридли нескінченні обіцянки і він посилає слідами Стіва парочку своїх людей, які вміють вибивати борги. Запрошуємо дивитися Його собаче діло онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Більшу частину життя поліцейський Стів Форд віддав служінню закону і боротьбі з кримінальним світом, але тепер він працює приватним детективом, оскільки роки вже не ті, а наздогнати злочинця стає все важче. Разом зі своїм помічником Джоном він береться за розслідування різних справ, від дрібниць до великих злочинів. Але не всім кримінальним діячам подобається, що Форд пхає носа в їхні темні справи, тому приватного детектива вирішують провчити, викравши його улюбленого пса Бадді.

Заради того, щоб повернути чотирилапого друга, Стів згоден виконати будь-які вимоги небезпечних злочинців. Однак ця справа набуває несподіваний поворот, коли Стів розуміє, що його слідом йдуть головорізи місцевого наркоторговця Павука, якому він заборгував чималу суму грошей. За допомогою кращого друга Джона Стів має намір розібратися у вкрай дивній і заплутаній ситуації. Фільм Його собаче діло онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Його собаче діло (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...