Інший світ 4: Пробудження

Інший світ 4: Пробудження онлайн

Інший світ 4: Пробудження

Назва: Інший світ 4: Пробудження / Underworld: Awakening
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Монс Морлінд, Бйорн Стейн
Актори: Кейт Бекінсейл, Майкл Ілі
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Інший світ 4: Пробудження» – продовження серії фільмів, присвяченої протистояння вампірів і перевертнів-ліканів.

Сюжет фільму в більшій мірі пов’язаний з подіями, що відбувалися в другій частині. Головна героїня Селін – безжальний винищувач перевертнів – дізнається, що у неї є рідна донька Нісса. У цей час могутній гібрид Майкл Корвін кидає всі сили на боротьбу з хаосом, створеним силами смерті. Запрошуємо дивитися Інший світ 4 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фентезі-бойовик з елементами жахів продовжує розповідати про вічне протистояння вампірів і перевертнів-ліканів. Обидва клани перебувають на межі вимирання. Ті, хто залишився живим, пішли в підпілля і не висовуються без особливої ​​потреби. Але у двох протиборчих кланів з’явився один спільний ворог – людство, яке кинулось повністю знищити помилки природи. Селін тримали під замком за допомогою кріогенної заморозки дванадцять років.

Прокинувшись вона виявляє себе в якійсь секретній лабораторії і намагається дізнатися, хто її звільнив і де Майкл. У цій новій війні, у світі, який вона абсолютно не впізнає, Селін бере безпосередню участь і бореться з ліканами і людьми. Однак з лабораторії втекла не тільки Селін, а ще жахлива тварюка, яка сильніше вампірів, ліканів і людей разом узятих. Фільм Інший світ 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інший світ 4: Пробудження (2012) онлайн українською


загрузка...