Інший світ 2: Еволюція

Інший світ 2: Еволюція онлайн

Інший світ 2: Еволюція

Назва: Інший світ 2: Еволюція / Underworld: Evolution
Рік: 2006
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Лен Вайзмен
Актори: Кейт Бекінсейл, Скот Спідмен
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Фільм «Інший світ 2: Еволюція» продовжує розповідь про війну двох кланів. Появі перевертнів і вампірів передувала довга історія протистояння Маркуса і Віктора в ХII столітті, а його відгомони роблять нелегку долю спадкоємиці сім’ї Селін, яка живе в сучасному світі. Напівперевертень Майкл теж втягнутий в боротьбу кланів. Маркус сильний і небезпечний. Селін, яка підтримала Майкла, викликає у нього деякі підозри, і закоханим доводиться непросто.

Не ризикуючи остаточно ставати на чийсь бік, головні герої фентезі-бойовика хочуть не воювати, а просто жити, але обидва вже зрозуміли, що за здійснення своїх бажань потрібно битися до переможного кінця. Запрошуємо дивитися Інший світ 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фентезійний бойовик продовжує історію вічної боротьби між перевертнями і вампірами, але в другій частині показана першорядна причина протистояння кланів. Воїн-вампір Селіна разом з Майклом, який став напівперевертнем-напівлюдиною, намагається дізнатися правду і дістатися до істини, щоб дізнатися про своє походження і назавжди покласти край ворожнечі.

У своїх пошуках відважні воїни Селіна і Майкл борються з найсильнішими старійшинами вампірів і перевертнів, пізнають заборонене кохання один до одного, а також страшну сімейну таємницю братів-близнюків Маркуса і Вільгельма, один з яких вампір, а інший перевертень. Результат фінальної битва визначений наперед, а Селіна покладе нове майбутнє. Фільм Інший світ 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інший світ 2: Еволюція (2006) онлайн українською


загрузка...