Інший світ: Кровна помста

Інший світ: Кровна помста онлайн українською

Інший світ: Кровна помста

Назва: Інший світ: Кровна помста / Underworld: Blood Wars
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Анна Ферстер
Актори: Кейт Бекінсейл, Тео Джеймс
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: П’ята частина франшизи «Інший світ», події якої розгортаються у світі, де одна за одною йдуть криваві війни між перевертнями і вампірами.

Головна героїня-вампір невпинно бореться з перевертнями, і на цьому шляху на неї чекають чималі труднощі і випробування. Попереду у безстрашної войовниці зіткнення як з кланом перевертнів, так і з тими вампірами, які її зрадили, а єдині союзники Селени – Девід і його батько Томас. У непростих умовах вона неодмінно повинна зупинити безкінечне протистояння між перевертнями і вампірами, навіть якщо для цього їй доведеться заплатити неймовірно високу ціну. Запрошуємо дивитися Інший світ: Кровна помста онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Протягом багатьох століть триває кривава війна між кланами ліканів і вампірів. Земля стала для них справжнім полем бою з ріками крові і спрагою здобути перемогу над ворогом. Для Селени ця битва – справа честі. Усі, кого вона любила на сьогоднішні мертві. Їй більше нічого втрачати, вона готова до битві не на життя, а на смерть. Завдяки своїм своїм вона має намір здобути остаточну перемогу і стерти ворогів з лиця землі.

Клан ліканів став набагато сильнішим, ніж раніше – у них з’явився новий лідер на ім’я Маріус, який жадає винищити лігво вампірів. Селена впевнена, що майбутня битва буде найкривавішою війною за всі часи. Могутні лідери кланів борються за владу, яку вони ділять з противником. Для кожного лідера ця війна має колосальне значення: Маріус необхідно впевнено про себе заявити, а Селені – утримати своє лідерство. Фільм Інший світ: Кровна помста онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інший світ: Кровна помста (2016) онлайн

Player #1


Player #2
загрузка...